HARMONELO - zdravé střevo

zdravá střeva = základ pro fyzické zdraví a psychickou pohodu

KONZULTACE ZDARMA  

ohledně PROBIOTIK NA MÍRU, TESTU či produktů HARMONELO

                                                                                         CO MIKROBIOM V TĚLE OVLIVŇUJE

Střevní bakterie ovlivňují nejen trávení a vše s tím spojené, ale také naší imunitu ze 70 – 80% a psychiku. Známá je osa střevo – mozek, ve střevech je vysoký počet nervových zakončení a tvoří se zde až 95% serotoninu. Důležitý je správný poměr pro- a protizánětlivých bakterií. Přemnožení některých kmenů má spojitost s nízkou imunitou, alergiemi, intolerancemi, obezitouúnavou, diabetem 2. typu, problémy se srdcem, častou plynatostí, zažívacími potížemi, zácpou, průjmy, špatnou náladou, depresemi, infekcemi, záněty. Hraje velkou roli při léčbě onemocnění, ať už jsou to infekce, autoimunitní choroby či rakovina. Nová studie prokázala i zkrácení doby hospitalizace u Covidu 19.

                                                                                              TAJEMSTVÍ ŠTÍHLÝCH LIDÍ

VĚDĚLI JSTE, že bakteriální kmeny mohou získat z potravy různé množství energie? Přemnožení některých bakterií tak vede k tomu, že si z potravy vezmou více energie a ta se pak může přeměnit na tuky, jejichž přebytek tělo ukládá do tukových zásob. Platí to i naopak, jejich nedostatek pak stojí u některých lidí za neschopností přibrat.

       CO VŠE PŮSOBÍ NA NÁŠ MIKROBIOM 

Na naše střevní bakterie negativně ovlivňuje nekvalitní strava, chemické přísady, nedostatek vlákniny, kterou se bakterie živí. Zabíjí je také stres, špatné životní prostředí, některé léky jako třeba antibiotika či různá onemocnění.

Zakysané potraviny mohou zvýšit množství jednotlivých bakterií, nemohou ale zvýšit nezbytnou rozmanitost druhů. Pokud již například po antibiotikách o určité kmeny bakterií zcela přijdeme, ani ta nejlepší strava již nemusí k jejich obnově stačit. 

MIKROBIOMOVÝ TEST

Je pro vás téma střevního mikrobiomu aktuální?

 • Máte problémy s nadýmáním?
 • Jsou u vás běžné zácpy nebo průjmy?
 • Jste obézní, nedaří se vám zhubnout?
 • Máte oslabený imunitní systém?
 • Trápí vás potravinová intolerance či celiakie?
 • Trpíte alergiemi nebo ekzémy?
 • Máte Crohnovu chorobu, Ulcerozní kolitidu?
 • Máte syndrom dráždivého střeva?
 • Trpíte na střevní infekce?
 • Máte podezření na propustné střevo?
 • Máte zvýšenou únavu, úzkosti, deprese?
 • Trpíte na časté záněty?
 • Chcete mít kvalitní zdravý život a zvýšit pravděpodobnost dožití vysokého věku
test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo

Odpověděli jste vícekrát ANO? Zvažte mikrobiom test

MICROBIOME TEST se zaměřuje na hlavní skupiny bakterií, laktobacily a bifidobakterie, včetně Bacteriodetes a Firmicutes, které stojí za rizikem obezity, zánětů i dalších civilizačních nemocí.  Zjistí také kondici vašeho střeva a váš mikrobiomový věk. Získáte doporučení k suplemetaci probiotických kmenů k návratu vašich střev do rovnováhy. 

PROBIOTIKA NA MÍRU

Harmonelo, probiotika na míru, Ryšávka, probio, střevní mikrobiom, test střevního mikrobiomu

Zcela jedinečný produkt na našem i světovém trhu z laboratoře předního vědce RNDr. Petra Ryšávky, který se zabývá výzkumem střevního mikrobiomu více než 15 let. 

Tento produkt již pomohl mnoha lidem a vy můžete být mezi nimi.

PRO VÍCE INFORMACÍ VOLETE 

731 522 839

SIRUPY HARMONELO

*Poznámka: Podle současné legislativy a nařízení komise EU č. 432/2012 z 16. 5 2012, platné od 14.12.2012 není možné popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Uvedené zkušenosti s produkty jsou uživatelské reference, jejich zkušenosti s těmito produkty nebo příklady, v kterých případech je užívali. Účinky doplňků stravy mohou být individuální. Před objednávkou můžete se mnou vhodnost produktů konzultovat. 

PROBIO – 12 probiotických kmenů, inulin – *zkušenosti: obnova zdravého střevního mikrobiomu, imunita, trávení, nadýmání, zácpa, průjmy, obezita, celiakie, potravinové intolerance, Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, kožní potíže, akné, ekzém, alergie, potíže psychického rázu, ve spojitosti Covidem, některé autoimunitní choroby, po antibiotikách atd.

VITALITY –  aloe vera, enzymy, proteázy, vitamín C, inulin –  *zkušenosti: veškeré záněty, hojení, detoxikace, hubnutí z tuků, rozproudění lymfy, otoky, trávení tuků a bílkovin, pálení žáhy, po operacích atd.

LIFE – silné antioxidanty a betaglukany z hlívy ústřičné, inulin – *zkušenosti: únava, stres, přepracování, sportovci, imunita, virózy, nachlazení, krevní cukr, krevní tlak, hormonální nerovnováha, oslabená imunita atd.

FLEXI – bohatý zdroj hydrolyzovaného kolagenu, chondroitinu, glukosaminu, MSM, Bostwelia serrata, inulin – *zkušenosti: bolesti a hojivé procesy v kloubech, hydratace chrupavek, záněty, pružnost cévních stěn, artróza, úrazy, operace, vrásky, padání vlasů, lámavost nehtů atd.

COLOSTRUM – kravské kolostrum, vitamín D, K, koenzym Q10, inulin – *zkušenosti: budování imunity, prevence, rekonvalescence, pomoc při onemocnění včetně Covidu, alergie, některé autoimunitní choroby, detoxikace, antiaging, podpora hojivých procesů, silné kosti, růst svalů.

CBD – obsahuje širokospektrální konopný olej, omega 3 mastné kyseliny, mikrobiálně aktivovaný zázvor, vitamín B6, novou generaci rozpustné vlákniny, inulin – *zkušenosti: stres, deprese, narušená psychika, některá autoimunitní onemocnění, astma, nespavost, imunita, záněty, ekzémy, hubnutí, reflux, propustné střevo, šedý zákal, COVID, atd.

GREEN – chlorella, spirulina, šťáva ze zeleného ječmene, mikrobiálně aktivované šťávy z 35 druhů ovoce a zeleniny, vláknina –  *zkušenosti: pročištění těla, peristaltika, podpora mikrobiomu, úprava glykémie, hojení, pocení, antioxidant.

SLIM –  Opuncie, glukonannan, Monakolin K, výtažek z chmele, fermentovaný Ženšen a výtažek ze zeleného čaje, chrom – *Podporuje omezení vstřebávání tuků ze stravy a hladu, lymfatický systém, normální hladinu cholesterolu a cukru. 

BIFI – *zkušenosti:  zácpa, obezita, pomáhá zvyšovat produkci butyrátu (ochranné vrstvy střeva), nutný test

LAKTO – (včetně GOS, obsažených v mateřském mléce) *zkušenosti:  trávení, spánek, kojení, tlusté střevo, nutný test  

TEST STŘEVNÍHO MIKROBIOMU – určí zastoupení hlavních bakteriálních kmenů, kondici střeva, mikrobiomový věk a navrhne vhodnou kombinaci probiotických kmenů k návratu do rovnováhy.

test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo
Prezentace produktů a společnosti HARMONELO

Pro asistenci a více informací volejte 731 522 839 

Staňte se naším fanouškem

CO NA TO ODBORNÍK?

RNDr. Petr Ryšávka,  záruka kvality produktů Harmonelo.

HARMONELO, Ryšávka v TV Nova, test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo
TV Nova 4.5.2021
Dr. Ryšávka_Show Jana Krause, test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo
Show Jana Krause
Petr Ryšávka, test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo
Český rozhlas
Dr. Ryšávka_dobré ráno, test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo
ČT2 o mikrobiomu a imunitě
Dr. Ryšávka_rozhovor, test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo
Jedinečnost produktů

Přečtěte si: