HARMONELO - zdravé střevo

zdravá střeva = základ pro fyzické zdraví a psychickou pohodu

KONZULTACE ZDARMA  

ohledně testu a přepisu střevního mikrobiomu či produktů HARMONELO

MIKROBIOMOVÝ TEST

                  TAJEMSTVÍ ŠTÍHLÝCH LIDÍ

VĚDĚLI JSTE, že bakteriální kmeny mohou získat z potravy různé množství energie? Přemnožení některých bakterií tak vede k tomu, že si z potravy vezmou více energie a tu pak přemění na tuky, jejichž přebytek tělo ukládá do tukových zásob. Platí to i naopak, jejich nedostatek pak stojí u některých lidí za neschopností přibrat.

            CO MIKROBIOM V TĚLE OVLIVŇUJE

Střevní bakterie ovlivňují naší imunitu ze 70 – 80%, ve střevech se také tvoří až 95% serotoninu. Důležitý je správný poměr pro- a protizánětlivých bakterií. Přemnožení těch „špatných“ má kromě obezity spojitost i s nízkou imunitou, alergiemi, potravinovými intolerancemi, únavou, diabetem 2. typu, problémy se srdcem, častou plynatostí, zažívacími potížemi, zácpou, průjmy, špatnou náladou, depresemi, infekcemi, záněty. Hraje velkou roli při léčbě onemocnění, ať už jsou to infekce, autoimunitní choroby či rakovina.

CO VŠE PŮSOBÍ NA NÁŠ MIKROBIOM 

Na naše střevní bakterie ničí nekvalitní strava, chemické přísady, nedostatek vlákniny, kterou se bakterie živí. Zabíjí je také stres, špatné životní prostředí, některé léky jako třeba antibiotika i různá onemocnění včetně Covidu.

Zakysané potraviny mohou zvýšit množství jednotlivých bakterií jako například laktobacily, nemohou ale zvýšit rozmanitost druhů bakterií, která je neméně důležitá.

Je pro vás téma střevního mikrobiomu aktuální?

POLOŽTE SI TYTO OTÁZKY   

 • Máte problémy s nadýmáním?
 • Jsou u vás běžné zácpy nebo průjmy?
 • Jste obézní, nedaří se vám zhubnout?
 • Máte oslabený imunitní systém?
 • Trápí vás potravinová intolerance?
 • Trpíte alergiemi?
 • Máte celiakii, Crohnovu chorobu, či jiná autoimunitní onemocnění?
 • Máte syndrom dráždivého střeva?
 • Trpíte na střevní infekce, záněty střev?
 • Máte podezření či je u vás zvýšená propustnost střevní stěny?
 • Máte zvýšenou únavu, úzkosti, deprese?
 • Trpíte na candidu?
 • Trpíte ekzémy?
 • Chcete mít kvalitní zdravý život a zvýšit pravděpodobnost dožití vysokého věku

Odpověděli jste vícekrát ANO? Zvažte mikrobiom test

MICROBIOME TEST se zaměřuje na hlavní skupiny bakterií, a to laktobacily a bifidobakterie včetně bakterií Firmicutes a Bakteroidetes, tedy protizánětlivé („hodné“) bakterie a jejich poměr k těm prozánětlivým, které při přemnožení výrazně zvyšují riziko obezity, kardiovaskulárních nemocí, zánětů a dalších civilizačních chorob. Zjistí také kondici vašeho střeva a váš mikrobiomový věk. 

Díky tomu můžeme navrhnout účinnou suplementaci k návratu vašeho střevního mikrobiomu do rovnováhy a tím i ovlivnit zdraví celého těla. 

test střevního mikrobiomu
CELA_RADA

SIRUPY HARMONELO

HARMONELO
Prezentace produktů a společnosti HARMONELO

Pro asistenci a více informací volejte 731 522 839 

PROBIO – 12 probiotických kmenů, inulin – *obnova zdravého střevního mikrobiomu, imunita, trávení, nadýmání, zácpa, průjmy, obezita, celiakie, potravinové intolerance, Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, kožní potíže, akné, ekzém, alergie, potíže psychického rázu, ve spojitosti Covidem, některé autoimunitní choroby, po antibiotikách atd.

VITALITY –  aloe vera, enzymy, proteázy, vitamín C, inulin –  *veškeré záněty, hojení, detoxikace, hubnutí z tuků, rozproudění lymfy, otoky, trávení tuků a bílkovin, pálení žáhy, po operacích atd.

LIFE – silné antioxidanty a betaglukany z hlívy ústřičné, inulin – *únava, stres, přepracování, sportovci, imunita, virózy, nachlazení, krevní cukr, krevní tlak, hormonální nerovnováha, oslabená imunita atd.

FLEXI – bohatý zdroj hydrolyzovaného kolagenu, chondroitinu, glukosaminu, MSM, Bostwelia serrata, inulin – *bolesti a hojivé procesy v kloubech, hydratace chrupavek, záněty, pružnost cévních stěn, artróza, úrazy, operace, vrásky, padání vlasů, lámavost nehtů atd.

COLOSTRUM – kravské kolostrum, vitamín D, K, koenzym Q10, inulin – *budování imunity, prevence, rekonvalescence, pomoc při onemocnění včetně Covidu, alergie, některé autoimunitní choroby, detoxikace, antiaging, podpora hojivých procesů, silné kosti, růst svalů.

CBDobsahuje širokospektrální konopný olej, omega 3 mastné kyseliny, mikrobiálně aktivovaný zázvor, vitamín B6, novou generaci rozpustné vlákniny, inulin – *stres, deprese, narušená psychika, některá autoimunitní onemocnění, astma, nespavost, imunita, záněty, ekzémy, hubnutí, reflux, propustné střevo, šedý zákal, COVID, atd.

BIFI – *zácpa, obezita, psychické potíže, pomáhá zvyšovat produkci butyrátu, (ochranné vrstvy střeva), nutný test

LAKTO – (bakterie v mateřském mléce) *trávení, spánek, kojení, tlusté střevo, nutný test  

TEST STŘEVNÍHO MIKROBIOMU – určí zastoupení hlavních bakteriálních kmenů, kondici střeva, mikrobiomový věk a navrhne vhodnou kombinaci probiotických kmenů k návratu do rovnováhy.

*Poznámka: Podle současné legislativy a nařízení komise EU č. 432/2012 z 16. 5 2012, platné od 14.12.2012 není možné popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Uvedené údaje mají  informativní charakter a ukazují příklady aplikace uživatelů těchto produktů. Před objednávkou doporučuji výběr produktů konzultovat.

Nahlédněte na naši FB stránku

CO NA TO ODBORNÍK?

Poslechněte si molekulárního biologa RNDr. Ryšávku, jehož práce je zárukou kvality produktů Harmonelo.

HARMONELO, Ryšávka v TV Novaa
RNDr. Petr Ryšávka v TV Nova 4.5.2021
Dr. Ryšávka_Show Jana Krause
RNDr. Petr Ryšávka hostem v show Jana Krause
Petr Ryšávka
RNDr. Petr Ryšávka hostem Českého rozhlasu
mikrobiom Ryšávka
Český rozhlas, pořad Laboratoř
Dr. Ryšávka_rozhovor
RNDr. Petr Ryšávka vysvětluje, v čem jsou produkty unikátní
Dr. Ryšávka_Český rozhlas
RNDr. Petr Ryšávka hostem Českého rozhlasu
Dr. Ryšávka_dobré ráno
RNDr. Ryšávka jako host ČT2, o mikrobiomu a imunitě

Staňte se naším fanouškem

CO_OVLIVNUJI_STREVA