Péče o zdravé střevo

zdravá střeva = základ pro fyzické zdraví a psychickou pohodu

KONZULTACE ZDARMA  

ohledně PROBIOTIK NA MÍRU, TESTU, sirupů či uživatelských recenzí

                                                                                         CO MIKROBIOM V TĚLE OVLIVŇUJE

Střevní bakterie ovlivňují nejen trávení a vše s tím spojené, ale také naší imunitu ze 70 – 80% a psychiku. Známá je osa střevo – mozek, ve střevech je vysoký počet nervových zakončení a tvoří se zde až 95% serotoninu. Důležitý je správný poměr pro- a protizánětlivých bakterií. Přemnožení některých kmenů má spojitost s nízkou imunitou, alergiemi, intolerancemi, obezitouúnavou, diabetem 2. typu, problémy se srdcem, častou plynatostí, zažívacími potížemi, zácpou, průjmy, špatnou náladou, depresemi, infekcemi, záněty. Hraje velkou roli při léčbě onemocnění, ať už jsou to infekce, autoimunitní choroby či rakovina. Nová studie prokázala i zkrácení doby hospitalizace u Covidu 19.

                                                                                              TAJEMSTVÍ ŠTÍHLÝCH LIDÍ

VĚDĚLI JSTE, že bakteriální kmeny mohou získat z potravy různé množství energie? Přemnožení některých bakterií tak vede k tomu, že si z potravy vezmou více energie a ta se pak může přeměnit na tuky, jejichž přebytek tělo ukládá do tukových zásob. Platí to i naopak, jejich nedostatek pak stojí u některých lidí za neschopností přibrat.

       CO VŠE PŮSOBÍ NA NÁŠ MIKROBIOM 

Na naše střevní bakterie negativně ovlivňuje nekvalitní strava, chemické přísady, nedostatek vlákniny, kterou se bakterie živí. Zabíjí je také stres, špatné životní prostředí, některé léky jako třeba antibiotika či různá onemocnění.

Zakysané potraviny mohou zvýšit množství jednotlivých bakterií, nemohou ale zvýšit nezbytnou rozmanitost druhů. Pokud již například po antibiotikách o určité kmeny bakterií zcela přijdeme, strava již nemusí k jejich obnově stačit. 

MIKROBIOMOVÝ TEST

Je pro vás téma střevního mikrobiomu aktuální?

 • Máte problémy s nadýmáním?
 • Jsou u vás běžné zácpy nebo průjmy?
 • Jste obézní, nedaří se vám zhubnout?
 • Máte oslabený imunitní systém?
 • Trápí vás potravinová intolerance či celiakie?
 • Trpíte alergiemi nebo ekzémy?
 • Máte Crohnovu chorobu, Ulcerozní kolitidu?
 • Máte syndrom dráždivého střeva?
 • Trpíte na střevní infekce?
 • Máte podezření na propustné střevo?
 • Máte zvýšenou únavu, úzkosti, deprese?
 • Trpíte na časté záněty?
 • Chcete mít kvalitní zdravý život a zvýšit pravděpodobnost dožití vysokého věku
Harmonelo, zdrave strevo, probiotika, individualni probiotika, test strevniho mikrobiomu, Probione, Smart Probio, Probio

Odpověděli jste vícekrát ANO? Zvažte mikrobiom test

MICROBIOME TEST se zaměřuje na hlavní skupiny bakterií, laktobacily a bifidobakterie, včetně Bacteriodetes a Firmicutes, které stojí za rizikem obezity, zánětů i dalších civilizačních nemocí.  Zjistí také kondici vašeho střeva a váš mikrobiomový věk. Získáte doporučení k suplemetaci probiotických kmenů k návratu vašich střev do rovnováhy. 

PROBIOTIKA NA MÍRU

Harmonelo testy strevniho mikrobiomu, individualni probiotika, probiotika na miru

Zcela jedinečný produkt na našem i světovém trhu z laboratoře předního vědce RNDr. Petra Ryšávky, který se zabývá výzkumem střevního mikrobiomu více než 15 let. 

Tento produkt již pomohl mnoha lidem a vy můžete být mezi nimi.

PRO VÍCE INFORMACÍ VOLETE 

731 522 839

SIRUPY PRO PODPORU ZDRAVÍ

Když pouze jídelníček k úpravě potíží nestačí, mohu nabídnout osvědčené sirupy vyvinuté týmem předních vědců v brněnské laboratoři se skvělými referencemi našich uživatelů.


Suplementace byla součástí mého studia výživového poradenství, tak s nimi mám bohaté zkušenosti v praxi.

Pokud řešíte některou z níže uvedených oblastí, domluvme si konzultaci 30 minut zdarma. Získáte nezávazný návrh řešení pomocí jídelníčku i vhodnou kombinací doplňků stravy.

S ČÍM MOHOU SIRUPY POMOCI:

PROBIOTIKA pro podporu rovnováhy střevního mikrobiomu.

Tekutá probiotika upravená patentovanou tyndalizační technologií, probiotika speciálně upravená pro podporu zdraví jater, individuální probiotika namíchaná dle výsledků testu střevního mikrobiomu. Včetně prebiotik či butyrátu. 

DALŠÍ KOMBINACE ÚČINNÝCH LÁTEK PRO PODPORU:

imunitního systému, pocitu energie, pročištění organismu, redukce váhy, zdravého trávení, hormonální rovnováhy, pohybového aparátu, vlasů a pokožky, regenerace a hojení, kožních potíží, úlevy od stresu, zánětů a mnoho dalšího.

harmonelo, probiotika, individuální probiotika, tyndalizovaná probiotika, test střevního mikrobiomu, hubnutí, zdravé střevo, rovnováha, sirupy Harmonelo
Video prezentace produktů

Pro asistenci a více informací volejte 731 522 839 

Staňte se naším fanouškem

CO NA TO ODBORNÍK?

RNDr. Petr Ryšávka,  záruka kvality produktů Harmonelo.

HARMONELO, Ryšávka v TV Nova, test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo
TV Nova 4.5.2021
Dr. Ryšávka_Show Jana Krause, test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo
Show Jana Krause
Petr Ryšávka, test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo
Český rozhlas
Dr. Ryšávka_dobré ráno, test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo
ČT2 o mikrobiomu a imunitě
Dr. Ryšávka_rozhovor, test střevního mikrobiomu, probiotika, probiotika na míru, Harmonelo, doktor Ryšávka, zdravé střevo
Jedinečnost produktů

Přečtěte si: